Вчора українці відзначили світле свято Великодня, а сьогодні святковий настрій має тривати, їдь розпочався Світлий тиждень.

Багато хто з нас 5 травня намагався відродити наші великодні традиції, які були відсунуті на задній план через повномасштабну війну. Серед них і співачка Оля Полякова, яка показала справжню битву у своїй родині.

Міцкевич злив фото з Поляковою
Міцкевич злив фото з Поляковою

У своєму фотоблогу виконавиця замилувала кадрами, зробленими за святковим столом. Зокрема, Оля показала свого чоловіка, бізнесмена Вадима Буряковського та старшу доньку Машу. Так, під час сніданку коханий співачки у вишиванці поборовся з дружиною за першість у "битві" крашанками. У результаті Оля зазнала поразки, що неабияк повеселило подружжя.

Сториз Олі Полякової
Сториз Олі Полякової

Також свою удачу випробовувала і Маша, але зіркова мама одразу пошкодила її яйце.

Сториз Олі Полякової
Сториз Олі Полякової

Окрім великодніх розваг, Полякова похизувалася своїми кулінарними талантами. Як виявилося, зірка, яка вже давно захоплюється випіканням хліба, цьогоріч самостійно готувала паски. Зокрема, серед смаколиків на столі був і свіжоспечений панеттоне, який Оля зробила напередодні. Артистка розрізала та показала шанувальникам, яким пухким і вологим є святковий хліб.

Сториз Олі Полякової
Сториз Олі Полякової

Нагадаємо, що Оля Полякова їде розважати росіян за гроші: Потап та Ані Лорак навчили?

Раніше ми повідомляли, що Міцкевич "злив", як розважається з голою Поляковою в одному ліжку: що скажуть її діти та чоловік.