Вже сьогодні, 11 травня, о 22:00 за київським часом відбудеться фінал пісенного конкурсу Євробачення.

За ставками букмекерів, наші Jerry Heil та alyona.alyona йдуть шостими. А ось один із фаворитів букмекерів та єврофанів не візьме участі у фіналі, адже його дискваліфікували.

Євробачення, кадр із відео
Євробачення, кадр із відео

Євробачення-2024 відбудеться без участі Нідерландів. Організатори міжнародного пісенного конкурсу дискваліфікували співака Йоста Кляйна, який співав про "любов до РФ" на початку війни, з фіналу шоу. Про це повідомляється 11 травня на сайті Європейського мовного союзу (EBU).

У заяві йдеться, що шведська поліція розслідувала скаргу, яку подала жінка зі знімальної групи після інциденту, який стався 9 травня увечері.

"Поки йде судовий процес, було б недоречно, щоб він продовжував брати участь у конкурсі, – йдеться у заяві. – Хотіли б уточнити, що всупереч деяким повідомленням ЗМІ та спекуляціям у соціальних мережах, у цьому інциденті не брав участі жоден інший виконавець чи член делегації Ми дотримуємося політики нульової терпимості до неналежної поведінки на нашому заході і прагнемо забезпечити безпечне і надійне робоче середовище для всіх співробітників конкурсу.

Йост Кляйн із Нідерландів, фото: ЕРА
Йост Кляйн із Нідерландів, фото: ЕРА

При цьому, як зазначає EBU, дискваліфікація не пов'язана з іншими членами делегації Нідерландів. Як відомо, напередодні 10 травня Кляйна не допустили до репетиції фіналу шоу. Вже 11 травня з'явилася інформація, що співака підозрюють у погрозах фотографу Євробачення. Як вказує SVT, між виконавцем та фотографом виник конфлікт.

Нагадаємо, що поляки закликають не голосувати за Україну на "Євробаченні-2024" через Jerry Heil: " Націоналістам я говорю "ні".

Раніше ми повідомляли, що Alyona аlyona та Jerry Heil з жінками, фін без трусів та фаворит Baby Lasagna: чим запам'ятався перший півфінал Євробачення-2024.