Нещодавно український інформаційний простір вразила новина про розлучення яскравої пари - Микити Добриніна та Даші Квіткової.

Пара познайомилася на проекті "Холостяк" і стала символом того, що кохання на шоу можливо. Вони побралися, народили прекрасного сина Лева і... розлучилися. Нині ж Дарія Квіткова розповіла, як вони поїли майно з тепер уже колишнім чоловіком.

Фото Микити Добриніна і Даші Квіткової
Фото Микити Добриніна і Даші Квіткової

Зірка Мережі поділилася, що вони з екс-закоханим намагалися зробити все чесно. Зокрема порівну поділили автомобілі, квартира дісталася Добриніну, а їй – будинок. Втім, Даша хоче його продати. Усі виручені кошти блогерка вкладе у квартиру, яка потім дістанеться їхньому спільному синові Леву.

Ми поділили все порівну. Будинок залишився мені, а квартира залишилася йому. Ми поділили машини. Коли будинок продасться, всі кошти підуть мені, але у нас є домовленість з Микитою, на яку ми пішли обидва, що як тільки я продаю будинок, я купую квартиру Леву. Це буде власність нашого сина" , - розповіла знаменитість в інтерв'ю "Неймовірній правді про зірок".

Дарія Квіткова, фото: ukrainci.com.ua
Дарія Квіткова, фото: ukrainci.com.ua

Також Даша Квіткова відповіла, чи був шанс врятувати шлюб із Микитою Добриніним. За словами зірки Мережі, їхні стосунки трималися на коханні. Однак цього виявилося замало. Квіткова поділилася, що намагалася щось змінити, проте її зусилля виявилися марними.

Нагадаємо, що Дашу Квіткову визнали винною у пригоді , блогерка розповіла, що вирішив суд.