Нещодавно учасник "МастерШеф" Влад Міцкевич на всю Україну вилив інформацію про свій нібито роман зі співачкою Олею Поляковою.

Кулінар зізнався, що жив з Корольової ночі рік, опублікував інтимні фото з лазні, ліжка, з поцілунками... Потім вибачився і сказав, що це неправда, потім знову освідчився і виклав фото з нею. Виходячи з поведінки Міцкевича ясно, що у нього є роблеми з алкоголем чи дже з наркотичними речовинами.

Міцкевич і Полякової
Міцкевич і Полякової

Наразі стало відомо, що Влад Міцкевич потрапив у ДТП. Який стан кулінара зараз?

На сторінці в Instagram він розповів про неприємну ситуацію та показав кадри з місця події. Міцкевич не стримався в емоціях, розповідаючи про пригоду. Влад пояснив, що очікував, що таке може статися.

"Я знав, що так буде, був впевнений на 1000%! Єдине, думав, що набагато сильніше, у мене перелом ребер, струс мозку і багато ран, але житиму 100%. Думаю, тиждень і повернуся до нормального життя. Дякую всім за підтримку" , - написав Влад і продемонтував свої рани.

Кадр із відео Міцкевича після ДТП
Кадр із відео Міцкевича після ДТП

Влад не розповів, що спровокувало аварію. Він уточнив, що отримав медичну допомогу та додав, що мотоцикл пом'яло дуже суттєво, тому "лікування" залізного друга буде тривалим.

Нагадаємо, що Міцкевич "злив", як розважається з голою Поляковою в одному ліжку: що скажуть її діти та чоловік.

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова після чуток про зраду показала бійку із чоловіком Буряковським: дочку все бачила.