Ірина Білик стала однією з тих українців, хто безпосередньо зіштовхнувся із росіянами під час окупації на початку повномасштабної війни.

Якщо конкретніше, то російські окупанти залізли до неї в будинок і, звичайно, вкрали деякі речі. Нині ж артистка розповіла. чи знайшли він коштовності, які вкрали росіяни з її оселі.

Ірина Білик: скрін з Instagram
Ірина Білик: скрін з Instagram

У новому відеокліпі "Люблю" Ірина Білик з'явилася в ролі ворожки та розповіла, що часом звертається до подібних практик у реальному житті. Це сталося в інтерв'ю телеканалу М1. Українська артистка зізналася, що її будівлю пограбували російські окупанти. За словами Білика, вони забрали всі її коштовності. Пізніше співачка звернулася до ворожки, яка розповіла їй, що грабіжник не донесе додому вкрадене. Тому Ірина Білик переконана, що награбоване так і залишилося лежати у полі разом із тілом російського окупанта.

Крім того, слід зазначити, що українська співачка самостійно зрежисувала нову відеороботу "Люблю", яку знімали на березі Тихого океану.

Нагадаємо, що Дмитро Коляденко вперше розповів про відновлення відносин із Іриною Білик: "З колишніми можна... Нове життя".

Раніше ми повідомляли, що Ірина Білик похвалилася своїм сином від росіянина: як виглядає Табріз.