У зв'язку з набранням чинності новим законом мобілізації, всі чоловіки повинні оновити свої дані в ТЦК особисто або онлайн.

Це стосується й деяких жінок, у часини фармацевтичних та медичних спеціальностей. Такі нововведення наштовхують багатьох українців на думки щодо повної мобілізації жінок. Щодо цього висловилася і учасниця Жіночого кварталу Катя Нікітіна.

Катерина Нікітіна, кадр з інтерв'ю
Катерина Нікітіна, кадр з інтерв'ю

Акторка поділилася своїми думками про можливість мобілізації. У розмові зі Славою Деміним вона наголосила, що розглядає цей варіант, але є певні обставини, які стримують її від такого рішення.

Гумористка Катя Нікітіна відноситься до можливості мобілізації з позитивним настроєм. Вона навіть хотіла вступити до Нацгвардії. Ці думки супроводжували її протягом тривалого часу, і вона почала заповнювати бланк для вступу до військової служби. Однак Катя так і не наважилася на такий серйозний крок.

"Я сама дуже довго і навіть часто зараз міркую про те, щоб самій піти на фронт. Був у мене період, коли я вже відкрила цей бланк заповнювати, я шукала, як вступити в лави ЗСУ. Я почала заповнювати, сиджу плачу і розумію, що я там вино пила, щось таке. І думаю: напевно треба переспати з цією думкою. Я думала, я піду і всі підуть, і ми всі такі переможемо. Але страшно. Плачеш, бо страшно. Мені здається, що кожен, коли задумується про це... боїшся",- зізналась Нікітіна.

Катя Нікітіна та Слава Дьомін, кадр з відео
Катя Нікітіна та Слава Дьомін, кадр з відео

Гумористка рішуче вирішила, що не робитиме нічого напідпитку. Тим часом почала плакати через перевтому та бажання стати кращою версією себе.

Як вважає Катя Нікітіна, на фронт мають йти ті жінки, які справді хочуть воювати.

Нагадаємо, що у Олени Кравець так само? Зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна розповіла про свої гонорари: "Хоч би тисячу".

Раніше ми повідомляли, що вже давно забули про Україну: онука Софії Ротару обрала собі мільярдера за кордоном. Як вони виглядають.