Відома українська співачка Тіна Кароль представляла нашу країну на Євробаченні у 2006 році.

Її виступ був неймовірним, але тільки зараз артистка зізналася, що тоді їй не дали вибрати пісню, яку вона хотіла і навіть взяли на неї кредит, з яким вона розплачувалась потім багато років. Але на рахунок повернення на конкурс Тіна Кароль здивувала.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Сучасні молоді виконавці, які представляють Україну на Євробаченні, надихають її своєю енергією та новаторським підходом, а їхні досягнення спонукають її задуматися про повернення на сцену цього престижного конкурсу.

Вона впевнена, що сьогодні володіє всіма необхідними знаннями та досвідом, щоб не тільки гідно представити свою країну, але й перемогти в цьому конкурсі.

Тіна Кароль вважає, що її участь у Євробаченні могла б стати чудовою можливістю продемонструвати, як вона виросла як артистка і як людина. Вона мріє показати світові, що Україна має потужний музичний потенціал і що її талант здатен вражати й підкорювати серця глядачів з різних куточків планети.

Нагадаємо, що співачка хотіла співпрацювати з Тіною Кароль, але напоралася на відмову і розповіла правду: "Рівно за годину...".

Раніше ми повідомляли, що Анатолій Анатоліч розповів, чому так і не оновив свої дані у ТЦК: "Стояти в черзі – це шляпа".