Іраклі Макацарія був головним героєм 6 сезону романтичного шоу "Холостяк", де у фіналі він обрав лялечку Олену, залишивши Анетті з розбитим серцем.

Звісно, ​​пара не протрималася й року й розлучилися, а шанувальники шоу сподівалися, що тепер вони зійдуться з Анетті. Але не тут те було, адже Іраклі довгий час був самотній, а потім різко одружився з черговою юною красунею зі своєї країни.

Фото Іраклі Макацарія
Фото Іраклі Макацарія

Ексгерой шоу "Холостяк", бізнесмен Іраклі Макацарія порадував контентом зі своєю молодшою ​​на 17 років дружиною Лізою Чічуа.

Подружжя прогулювалося вулицями грузинського міста Тбілісі та влаштувало імпровізований романтичний фотосет. Іраклі позував перед камерою у чорному спортивному вбранні, тим часом його кохана обрала схожий образ, так що закохані були одягнені майже у family look.

На знімках парочка обіймалася, посміхалася і дарувала один одному солодкі поцілунки у щічку. Крім того, Макацарія та Чичуа повідомили про важливе для їхньої країни свято. 26 травня Грузія відзначає День Незалежності. Подружжя привітало своїх співгромадян із важливою датою.

"З Днем Незалежності Грузії" , – привітав Іраклі Макацарія зі святом.

Іраклі Макацарія та Ліза Чічуа, фото із соцмереж
Іраклі Макацарія та Ліза Чічуа, фото із соцмереж

Нагадаємо, що "Набрався хоробрості та нахабства вийти у спідниці": Іраклі Макацарія вбив публіку наповал.

Раніше ми повідомляли, що поїде на "Євробачення-2025"? Тіна Кароль зробила заяву, незважаючи на кредити.