Після початку повномашстабної війни про сім'ю співачки Софії Ротару чути мало що. Єдине, всі ми пам'ятаємо сканда з тим, як її син та онук намагалися незаконно перетнути кордон.

До слова, онук таки виявився закордоном, а ось про сина поки що нічого не чути. Сама Ротару в прадники під час сильних російських обстрілів робить публікації в соцмережах. А що про її внучку Соню? Всім відомо, що левушка модель і зараз живе у США і ось нещодавно вона показала свого статусного бойфренда.

Соня Євдокименко, онука Ротару. Фото: SOFIA EVE
Соня Євдокименко, онука Ротару. Фото: SOFIA EVE

Фото з коханим Соня Євдокименко опублікувала у своєму Instagram . На знімку парочка позує сидячи, притулившись один до одного. Відомо, що новим обранцем моделі став 27-річний Макс Лернер, він є спадкоємцем однієї з найбагатших сімей США.

На новій фотографії онука Софії Ротару позує у красивій червоній вишиванці із чорно-блакитним візерунком. Її волосся розпущене і недбало укладене, а на обличчі легкий макіяж і повне умиротворення. Коханий Соні на фото з'явився у простих джинсах, темному світшоті та чорній кепці.

"Моменти травня", - лаконічно підписала пост у соцмережі Соня Євдокименко. У цьому посту модель показала й інші фото, на деяких з них вона позує одна в розкішному елегантному образі.

Щодо коханого Соні, то відомо, що він Макс Лернер навчався в університеті Джорджа Вашингтона — одному з найпрестижніших вишів у США. Він отримав диплом зі спеціальності "Міжнародний бізнес". Також хлопець багато років займався футболом.

Нагадаємо, що 48-річна Наталія Могилевська в екстремальному міні приголомшила відвертим показом.

Раніше ми повідомляли, що вже давно забули про Україну: онука Софії Ротару обрала собі мільярдера за кордоном. Як вони виглядають.