Багато хто з нас пам'ятає серіал про дівчину з Маріуполя, яка була закохана у свого боса "Моя прекрасна няня".

Головну роль у цьому серіалі виконували Анастасія Заворотнюк і саме цим персонажем вона запам'яталася найбільше та набула великої кількості шанувальників. Останні 5 років артистка боролася із онкологічним захворюванням, а 30 травня стало відомо, що боротьбу вона програла. Це підтвердила і її дочка Ганна у соцмережах.

Анастасія Заворотнюк, кадр із серіалу "Моя прекрасна няня"
Анастасія Заворотнюк, кадр із серіалу "Моя прекрасна няня"

53-річна Заворотнюк, як повідомляли ЗМІ, боролася з онкологічним захворюванням, із серпня 2019 року вона перестала брати участь у театральних виставах.

На російському телебаченні Заворотнюк вела кілька програм, у тому числі шоу "Танці із зірками", "Танці на льоду" та "Льодовиковий період".

У Заворотнюка залишилося троє дітей. Молодша донька актриси народилася восени 2018 року.

До початку російсько-української війни у ​​2014 році зірка серіалу "Моя прекрасна няня" неодноразово приїжджала до України. 2013 року Заворотнюк знялася в українському шоу "Як дві краплі".

Режисер проекту Віктор Андрієнко раніше розповідав, що зірка була дуже зворушена гостинністю українців та їх ставленням до неї. Зокрема, вона говорила, що громадяни завжди допомагають один одному, навіть якщо вони конкурують на шоу. При цьому вона додавала, що не зустрічала таку об'єднаність у РФ.

Анастасія Заворотнюк, кадр із серіалу "Моя прекрасна няня"
Анастасія Заворотнюк, кадр із серіалу "Моя прекрасна няня"

Вже у 2017 році актрису внесли до бази "Миротворець". Справа в тому, що знаменитість свідомо перетнула державний кордон України і незаконно гастролювала анексованим Кримом. Цим вона підтримала окупацію українських територій. На півострові Анастасія виступала з комедійною виставою "Третій зайвий".

При цьому у 2019 році актриса опублікувала пост у Instagram, у якому привітала Президента України Володимира Зеленського із перемогою на виборах. Вона забажала йому стати чудовим лідером країни.

Нагадаємо, як виглядав перший коханий Насті Каменських і чому вони розлучилися: з Потапом і не зрівняється.

Раніше ми повідомляли, що Ганна Заворотнюк залишила хвору матір і втекла за кордон.