Дочка відомої актриси з "Квартал 95" Олени Кравець Маша не біжить від популярності, яку має мама та заробляє свою власну.

Крім того, що вона веде з Оленою Кравець подкасти на Ютуб, дівчина ще любить танцювати. До речі, робить вона це добре, що й продемонструвала вкотре.

Марія Кравець
Марія Кравець

21-річна Марія Кравець, дочка Олени Кравець, взяла участь в екранізації пісні «Таро» українського співака Cheev. Знімання відбулися на мальовничій локації під керівництвом режисера Назара Баланова, який раніше співпрацював із виконавцем. Рухи танцюристів довкола головної дійової особи, серед яких була й Маша Кравець, емоційно доповнюють кліп.

Артист пояснив, що його композиція не про передбачення чи гороскопи, а про вибір кожної людини в житті. Чоловік дотримується думки, що долю формує сама людина.

Cheev підкреслив, що хоча таро й гороскопи популярні, найліпше довіряти власним почуттям, оскільки тільки ми знаємо себе й можемо приймати ключові рішення у своєму житті.

Нагадаємо, що більше не друзі? Олена Кравець розповіла про своє останнє повідомлення Зеленському: "Ми взагалі не бачимося".

Раніше ми повідомляли, що Олена Кравець з "Квартал 95" розповіла про свого зятя: "Мені здається, я розумітиму...".