Володимир Дантес на початку повномашстабної війни отримав значний стрес, коли розлучився з Надією Дорофєєвою.

Звісно, ​​його було кому втішити, адже поряд опинилася Даша Кацуріна, з якою він зараз і будує оточення. На відміну від своєї колишньої, яка вже вискочила заміж за Михайла Кацуріна, Дантес не поспішає з такими важливими кроками у стосунках. Та й йому зараз не до цього, адже Володимир зізнався, що його моральний стан не на висоті.

Володимир Дантес: скріншот із мережі
Володимир Дантес: скріншот із мережі

Дантес поділився, що протягом останніх кількох місяців його емоційний стан не є стабільним. Більше того, співак наголосив, що його оточення теж напружене і стомлене, що могло стати причиною змін у його житті.

"Припинити випромінювати світло, припинити йти вперед. Все, що добре - пропаганда. Все, що страшне - реальність. У голові, в емоційній кишені, перевірена фраза "і це минеться", - зізнався Дантес.

Проте, впоратися з негативними емоціями артистові допомагають кохання, сім'я та природа. Виконавець відчуває заряд енергії від цих факторів.

"Співочі птахи, черешня, сміх, біль, який притуплюється і робить тебе впевненішим, море, біля якого все зупиняється... будинок" , - розповів Володимир.

Нагадаємо, що Дантес публічно показав, що у нього під штанами за гроші: отож бачила Дорофєєва до розлучення. Дурнєв був поруч і допомагав.

Раніше ми повідомляли, що пласка Надя Дорофєєва показала оголеного Володимира Дантеса без трусів.