Українська співачка Оля Полякова поділилася серцевим рішенням на своїй сторінці у Instagram. Вона опублікувала фотографію своєї молодшої доньки Аліси у сльозах, повідомивши, що вирішила повернути її жити в Україну.

Полякова пояснила, що, незважаючи на те, що Аліса навчається в прекрасній школі за кордоном, останні два роки вона відчуває постійні істерики та тугу за домом. Незважаючи на мирну обстановку без сирен, Аліса дуже хоче повернутися до своєї школи і додому в Україні, хоча там ситуація не така безпечна, з відключеннями електроенергії та постійними тривогами.

Скрін публікації Олі Полякової
Скрін публікації Олі Полякової

Епатажна зірка визнала, що Алісі після повернення доведеться адаптуватися до нових реалій війни. Вона розповіла, що відірваність від того, що вона любила, глибоко травмувала Алісу, змусивши її усвідомити, що тільки повернувшись, вона не зможе повернути втрачене життя.

Полякова поділилася своєю втомою від того, що вона щодня була свідком сліз Аліси, і наголосила на рішучості доньки повернутися до Києва, до своєї школи, до друзів та родини.

Скрін публікації Олі Полякової
Скрін публікації Олі Полякової

«Але те що ї ї зненацька відірвали від того що вона любила, травмувало сильно, і сфокусувало ,що тільки повернувшись вона здобуде життя яке втратила,не розуміє ще, що як було вже ніколи не буде…((( я Втомилася кожен день вислуховувати сльози! Через 2 тижні Аліса повертається у Київ», – підписала фотографію знаменитість.

Нагадаємо, "На, домоглася": у мережу злили докази зради Олі Полякової – скандал століття

Раніше «Українці» писали, Леся Нікітюк показала свої чагарники: її чобітка затьмарила навіть помідори Олі Полякової

Як повідомляли «Українці», Володимир Дантес потрапив до ТЦК: що на нього тепер чекає – це вам не Потап чи Винник