Українська співачка Оля Цибульська якийсь час тому вперше показала свого чоловіка. якого довгий час приховувала.

Звичайно, артистка й раніше була надто відвертою зі своїми шанувальниками, але після цієї події вони відчули новий рівень цієї близькості. Зараз Цибульська зважилася на нове одкровення і розповіла, коли народить другу дитину.

Дзідзьо та Оля Цибульська: скрін із мережі
Дзідзьо та Оля Цибульська: скрін із мережі

У своєму Instagram артистка опублікувала пост-подяку мамі та поділилися фотографією з нею. Оля звернулася до рідної людини та назвала свої принципи материнства.

"Я мама вперше, але в максимальному задоволенні. Це не означає, що все ідеально і з мене можна малювати ікони. Це означає, що сам процес дарує мені море емоцій, відкриттів та інсперейшен. Я не боялася материнства, тому що моя мама має чорний пояс по материнській любові. І саме завдяки тобі, мам, я кайфую від статусу "мама".

У коментарях під фото виконавиці шанувальники залишили чимало компліментів для неї та її близьких. Деякі з них навіть попросили Цибульську "народжувати ще", бо "маленьких українців має бути багато". Співачка встигла відреагувати на прохання фанатів та вказала, що вона готова вдруге стати мамою.

"Я люблю дітей і не говорю категорично ні, але діти це ж не хом'яки. Їх не заводять. Вірю, що кожне приходить у цей світ вчасно. Тому подивимося-побачимо" , - запевнила Ольга.

Коментарі під постом Олі Цибульської
Коментарі під постом Олі Цибульської

Нагадаємо про викриття роману DZIDZIO та Олі Цибульської: приниження, таємниці та фатальні наслідки.

Раніше ми повідомляли, що Оля Цибульська заявила про бажання піти на фронт захищати Україну: Потап, Винник та Яма "перекинуться" за кордоном.