Українська співачка Оля Цибульська регулярно потрапляє під "приціли" мов пліткарів. То їй приписують роман із її кумом Дзідзьо, то обговорюють її гонорари під час війни.

Наразі Оля Цибульська у своєму інтерв'ю розповіла. як ставляться до чуток і зізналася, як змінилася її зарплата від початку повномасштабної війни.

Оля Цибульська з сином, фото із соцмереж артистки
Оля Цибульська з сином, фото із соцмереж артистки

Як відомо, свого часу (у 2017 та 2020) Цибульська та DZIDZIO випустили дуетні пісні Чекаю. Цьом та Киця.

"Ці історії працюють і люди, які не цікавляться музикою, дізналися більше, хто така я, і хто такий Дзідзьо. Щоб ми не говорили, як би ми не відповідали, все одно говорили та кажуть, що мій син схожий на Дзідзьо. Історія коханки , це точно не моя", - зазначила артистка.

Дзідзьо та Оля Цибульська: скрін із мережі
Дзідзьо та Оля Цибульська: скрін із мережі

Співачка також відповіла, чи змінився її гонорар за час війни: "Гонорар такий, який був до початку повномасштабної війни. Я дуже рада, що зараз з'явилися концерти. Тому що вони дають змогу працювати і дають можливість утримувати команду, платити податки, донатити. Бути артистом – це дорого. Це бізнес.

"Твій заробіток на місяць зараз?", - Запитав Дьомін у Цибульської. Артистка не відповіла. "Давай так - більше трьох тисяч доларів?" , - Уточнив ведучий. "У тебе три, значить, у мене більше" , - сказала співачка.

Нагадаємо, що Оля Цибульська розповіла про свою нову вагітність: "Діти – не хом'яки".

Раніше ми повідомляли про викриття роману DZIDZIO та Олі Цибульської: приниження, таємниці та фатальні наслідки.