Життя артиста часто важке і вимагає багатьох зусиль. Як наприклад - зіпсоване волосся. які не відновити.

Звичайно, зараз багато знаменитостей використовують перуки для своїх сценічних зачісок, щоб постійні укладання не зіпсували свої, натуральні. Серед таких знаменитостей, наприклад, Оля Полякова, яка відверто заявляла про це, а також і Тіна Кароль. Наразі артистка показала, як виглядає без штучного волосся.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Українська співачка не з’являється на сцені без перуки. Справжнє волосся артистки не пишне та густе, як всі звикли бачити, а навпаки – тонке та рідке. Ця перука виконана таким чином, що ніхто і здогадатися не може, що це не натуральне волосся. Перука накладається в сантиметрі від зони рости натурально волосся співачки. Така техніка робить зачіску максимально натуральною на вигляд.

Перука Тіни Кароль
Перука Тіни Кароль

Тіна ніколи не акцентувала увагу, що носить перуку, але вона і не приховує своє реальне волосся. Так, нещодавно співачка показала відео з гримерки, коли її готували до концерту. Тіні робили зачіску без перуки і можна було розгледіти її справжнє волосся. Так, реальне волосся Кароль тонке, рідке і коротке.

Сториз Тіни Кароль
Сториз Тіни Кароль

Також Тіну без перуки можна зустріти у спортивному залі, або вдома. А ось на всі концерти, світські заходи та інтерв’ю Кароль приходить з перукою.

Нагадаємо, що Тіна Кароль в екстремальному міні виставила справжнє тіло: чесні вигини без фільтрів.

Раніше ми повідомляли, що Тіна Кароль вирішила підтримати Юлю Саніну і похвасталася сукнею за 73 тисячі гривень.