Нещодавно співачка Антоніна Матвієнко пережила страшну трагедію, адже померла її мама, теж співачка Ніна Матвієнко.

Але, звичайно, життя триває. Тим більше, що у Тоні є доросла дочка, якій теж потрібно допомогти стає на ноги. В одному зі своїх останніх інтерв'ю дружина Арсена Мірзояна розповіла про те, чи готова стати бабусею у 43 роки та чи знайома з молодим чоловіком своєї старшої дочки Уляни.

Тоня Матвієнко: скрін з Instagram
Тоня Матвієнко: скрін з Instagram

Так, за словами співачки, лише декілька разів вона бачилася з обранцем 25-річної доньки. Водночас виконавиця зазначає, що не втручається з власними порадами в особисте життя Уляни, а дає їй повну свободу вибору.

"Старша донька – мій друг. Я її хлопця бачила два рази. Так вона його береже і мене береже. Вони поживуть, наживуться, перевірить його. Вона знає, що часто можу якийсь неприємний коментар сказати, щось їй підказати, а вона хоче повністю сама", - розповіла Тоня в коментарі програми "Ранок у великому місті".

Втім, зірка зізнається, що у будь-якому разі в майбутньому бачить себе чудовою тещею, яка за потреби допоможе всім, чим її попросять.

"Мені здається, я добра теща. Я така – усе в сім'ю, я їм усе можу віддати, подарувати", – зізналася артистка.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян на похороні, кадр з похорону
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян на похороні, кадр з похорону

Окрім того, Матвієнко зізналася, що вже замислювалася над тим, що в один момент може стати бабусею. На думку співачки, це буде чудовим досвідом.

"Я про це думала: "Боже, як це: у моєї Уляни буде дитина, а я буду бабусею?" Ну це класно", - додала виконавиця.

Нагадаємо, що поцілунок Тоні Матвієнко та Павла Зіброва поставив на вуха країну: губи злилися воєдино.

Раніше ми повідомляли, що "Різко стало погано. Було важко її бачити": Арсен Мірзоян вперше назвав причину смерті Ніни Матвієнко.