Нещодавно з'явилися чутки про те, що співачка Аліна Гросу вийшла заміж. Згодом артистка підтвердила цей факт, але обличчя новоспеченого чоловіка так і не показало.

Шанувальники припустили, що це колишній наречений артистка, росіянин Роман Полянський і нібито саме тому вона не розкриває його особистість. Нині ж хрещениця Ірини Білик приголомшила зізнанням про свого чоловіка.

Аліна Гросу з чоловіком, кадр з відео
Аліна Гросу з чоловіком, кадр з відео

Артистка записує пісні, насолоджується життям, активно фотографуються та веде особистий блог соціальній мережі Instagram. І саме там, вона нещодавно зробила ще одне вельми неочікуване зізнання. За її словами, усі її колишні чоловіки не дотягують, а пізніше стало відомо, що вона мала на увазі, ніби вони не дотягують до її батька, який дав їй все.

Співачка розповідала, що її батько попереджав ії на рахунок її колишнього чоловіка Олександра Комкова, і знав, що з цього добра не буде. Однак, дав їй повне право розпоряджатися своїм життям, як вона захоче, повністю її підтримав у її рішеннях і оплатив весілля.

Зараз Аліна Гросу щаслива у шлюбі і навіть говорить про поповнення в сім’ї. Співачка готова народити дитину, але поки що не зізнається, коли планує це зробити, і кого хоче: хлопчика чи дівчинку.

Аліна Гросу: скрін з Instagram
Аліна Гросу: скрін з Instagram

Роман Полянський тим часом продовжує ховатися від публіки, не проявляє жодної активності в Інстаграм, але все частіше обговорюється пресою.

Нагадаємо, що Аліна Гросу вперше проговорилась про друге заміжжя: "Це сім’я вихідного дня, чи як?".

Раніше ми повідомляли, що Аліна Гросу похвалилася новим весіллям: українці підозрюють росіянина.