Володимир Остапчук уже втретє намагається збудувати родину і зараз його обраницею стала 23-річна Катерина Полтавська.

Дівчина вже потрапляла у скандальну ситуацію, як, наприклад, коли вона намагалася домогтися звільнення співробітниці МОН, яка написала їй неприємний коментар у соцмережах. Зараз дівчина потрапила в "ситуацію" в одному зі столичних ТРЦ.

Катерина Полтавська та Володимир Остапчук, фото із соцмереж
Катерина Полтавська та Володимир Остапчук, фото із соцмереж

Дружина українського ведучого Володимира Остапчука – блогерка Катерина Полтавська – розповіла, як знепритомніла в людному місці. Блогерка у своєму Instagram поділилася, що їй різко стало зле в ТЦ. Зокрема, Катерина Полтавська страждає від низького тиску. В ТЦ були вимкнені кондиціонери. Тож, 23-річній блогерці стало зле і вона знепритомніла.

"Вчора (10 червня – прим. ред.) хотіла зняти вам розпаковку товарів для дому, але знепритомніла в ТЦ. Це все мій низький тиск (усе життя в мене темніє в очах при різких рухах) і вимкнені кондиціонери", — поділилася дружина Остапчука.

Сториз Катерини Полтавської
Сториз Катерини Полтавської

Тож, наступного дня Катерина Полтавська вирішила провести ранок вдома та відпочити. Блогерка також поцікавилася у підписників, чи має хтось таку ж проблему і як вони із нею бореться. За словами обраниці Остапчука, вона шукала ліки, які б допомагали нормалізувати тиск, однак вони не дали жодного результату.

"Вирішила ранок вдома провести. Можливо, хтось має таку саму проблему? Як підвищуєте тиск? Бо я колись пила якісь таблетки, але не допомогло", — поцікавилася блогерка.

Сториз Катерини Полтавської
Сториз Катерини Полтавської

Нагадаємо, що Володимир Остапчук опинився у лікарні після прогулянки з молодою дружиною: востаннє було 5 років тому.