Володимир Остапчук одружений вже вдруге і нещодавно його дружина вступила у конфлікт із співробітницею МОН.

Дівчина вимагала звільнити жінку за хейтерський коментар у відповідь на одну з її сториз. Але тепер у цій парі інша головна особа: сам Остапчук, адже він опинився під крапельницями.

Катерина Полтавська та Володимир Остапчук, фото із соцмереж
Катерина Полтавська та Володимир Остапчук, фото із соцмереж

У своєму фотоблозі 39-річний ведучий вийшов у сторіс із не дуже хорошими новинами. Він здався під крапельницями у стінах медустанови. На зображенні видніються лише рука шоумена та крапельниця. Втім, розголошувати якісь подробиці своїм фанам Володимир не став. До речі, його дружина Катерина також наразі не коментувала стан здоров'я коханого.

Сториз Остапчука
Сториз Остапчука

Як відомо, незадовго до публікації фото з лікарні Остапчук насолоджувався сонячною прогулянкою разом із обраницею. А також працював на знімальному майданчику вже о шостій ранку. Зокрема, телеведучий опублікував кадри з дороги та пожартував, що в його будні знову повертаються підйоми на світанку через зйомки ранкових шоу. За словами Володимира, востаннє за таким напруженим робочим режимом він працював п'ять років тому.

Нагадаємо, що нова дружина Остапчука Катерина Полтавська вимагає звільнити жінку через коментар: "Потім ниють, що я їм відповіла".

Раніше ми повідомляли, що "У психлікарні день відкритих дверей": Олю Полякову, Олега Винника та Володимира Остапчука "накрило" на очах у публіки.