Всі ми вже багато разів переконувалися в тому, що ця війна з росією забирає у нас найкращих людей, колір нашої нації, шалено талановитих дівчат та хлопців.

Звичайно, багато митців не змогли залишатися осторонь і пішли захищати Україну на передову. Серед них і танцюрист, із яким колись співпрацювала Ірина Білик – Антон Смецький. Співачка не змогла залишатися осторонь цієї трагічної події і відреагувала на смерть талановитого хлопця.

Ірина Білик, кадр з інтерв'ю
Ірина Білик, кадр з інтерв'ю

Українська співачка Ірина Білик відреагувала на загибель танцівника Антона Смецького на фронті, з яким до повномасштабної війни співпрацювала. У своєму Instagram виконавиця опублікувала їхнє спільне фото. Співачка зізналась, що дізналася сумну новину у неділю, 23 червня, але до останнього не вірила. Лише зараз до Ірини Білик прийшло усвідомлення, що її приятеля більше немає.

"Вчора (23 червня – прим. ред.) я дізналася, що Антон загинув на фронті, але не вірила, і сьогодні (24 червня – прим. ред.) остаточно зрозуміла, що мій друг вже ніколи не станцює зі мною свій найкращий танок…Лети, прекрасна душа!" – написала виконавиця.

Ірина Білик вшанувала пам'ять загиблого Антона Смецького. Артистка зазначила, що він назавжди залишиться в її серці.

"Всі твої слова і думки залишаться назавжди у моєму серці. Місяць тому у палаці "Україна" люди аплодували тобі стоячи…Сьогодні ми всі проводжаємо тебе як героя і великого артиста!" – написала співачка.

Ірина Білик та загиблий танцюрист, фото із соцмереж
Ірина Білик та загиблий танцюрист, фото із соцмереж

Нагадаємо, що Ірина Білик через росіян пішла до ворожок: забрали дещо важливе.