Зовсім недавно "Квартал 95" вляпався у скандал із номером про співробітника ТЦК, який займався любовними втіхами з різними жінками на робочому місці.

Скандал гримів кілька днів і про це висловилися всі, кому не ліньки, крім самих акторів студії "Квартал 95". Зараз же Ірина Сопонару розповіла, чому артисти навіть не вибачилися за таку образливу сценку. До речі, знаменитість і зіграла одну з основних ролей у номері.

Акторка прокоментувала два гучних кейси цього року: номер про керівника ТЦК, де вона грала, а також виступ Ірини Гатун та Юрія Великого про переселенку зі Скадовська. Сопонару впевнена — хейт навколо студії “Квартал 95” — не випадковий.

“Попередні роки “Квартал” ніхто не чіпав. Я розумію, звідки ростуть ноги. Це політичне замовлення. Тому що у нас на носі вибори президента, і хтось рветься до влади так, що готовий цей “Квартал” дискредитувати з усіх боків. Я не розумію, як можна не бачити зв’язку між цим”, — заявила Сопонару.

Фото Ірини Сопонару
Фото Ірини Сопонару

Також акторка зізналась, чому не стала вибачатися, коли суспільство висловлювало обурення, зокрема, в соцмережах.

“Я не вірю, що у цього кейсу природні витоки. Тому що я впевнена на 100 відсотків, що це через політичні моменти, а не особисто до нас претензії через цей номер. Я не вірю, що це ідейний хейт”, — пояснила Сопонару.

Акторка також зазначила, що колектив студії “Квартал 95” нікого не хотів образити, бо це не є метою артистів. За словами Ірини, їм хочеться, щоб людям у цей складний час “було трошки веселіше”.

Нагадаємо, що "Соковито і апетитно": Ірина Сопонару у відвертій білизні показала свій "персик" крупним планом.

Раніше ми повідомляли, що Ірина Білик у шоці після загибелі свого коханого друга: "Вже ніколи не станцює зі мною".