Вже минуло цілих 7 років з моменту весілля Антоніни Матвієнко та Арсена Мірзояна. Тоді українці дуже засуджували цей союз, адже співак був одружений під час знайомства з Тонею, бо її називали розлучницею.

Але через рік люди звикли до пари та полюбили її і тепер із теплими почуттями можуть згадувати найщасливіший день для їхньої родини. Як це було?

Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко
Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко

Одруження Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна відбулося за участю видатних зірок української естради, таких як Олег Винник та Олександр Пономарьов. Головним інтерв’юером тоді була Катерина Осадча.

Особливістю весілля стало те, що церемонію проводив відомий співак Олег Винник. Виконавець, який відомий своїми ліричними піснями про кохання, став ідеальним вибором для проведення церемонії.

“Ніколи не думав, що я колись буду в ролі обрядового старости”, – жартома говорив Олег Винник.

На весіллі не обійшлося без музичних сюрпризів. Спеціально для молодят та гостей виступив Олександр Пономарьов, який підспівував весільному танку молодят.

Олег Винник, Катя Осадча та Олександр Пономарьов на весіллі Мірзояна
Олег Винник, Катя Осадча та Олександр Пономарьов на весіллі Мірзояна

Весілля відбулося у колі найближчих друзів та родичів. Мати Тоні легендарна Ніна Матвієнко розповіла, що від долі не втечеш і побажала довгого сімейного щастя молодим, а також розповіла, що подарувала доньці білизну та гроші. Також була присутня й донька Тоні від першого шлюбу Уляна Снітко. Вона поділилася розповіддю про гарні стосунки з новоспеченим вітчимом.

А Арсен Мірзоян і досі згадує, як навіки поєднався тоді із своєю Королевою.

Нагадаємо, що Тоня Матвієнко розповіла, як стане бабусею в 43 роки: "Усе в сім'ю, я їм усе можу віддати".

Нагадаємо, що поцілунок Тоні Матвієнко та Павла Зіброва поставив на вуха країну: губи злилися воєдино.