Аліна Гросу - відома співачка для всіх українців, але чомусь вона жодного разу не була на Євробаченні.

Більше того, артистка навіть ніколи не пробувала своїх сил у Нацвідборі. Нині ж хрещениця Ірини Білик розповіла, чому ніколи не стане учасницею Євробачення.

Аліна Гросу, фото із соцмереж співачки
Аліна Гросу, фото із соцмереж співачки

На своїй сторінці в інстаграмі у розділі сторіз 29-річна зірка сцени зізналася, що стежить за конкурсом, проте сама ніколи не стане його учасницею. За словами Гросу, її творчість не вписується у формат Євробачення. Артистка зазначила, що зараз на піку популярності рок-музика та етнічні мотиви, чого майже немає її треках. Також вона додала, що і своїм сценічним образом не зможе відзначитись на конкурсі, оскільки не є фріком чи представником ЛГБТ-спільноти.

"Ні, ні та ще раз ні…Чому? Я трохи відрізняюсь від формату Євробачення, нічого не маю проти переможців, навпаки, завжди слідкую, захоплююсь. Є декілька топових «ніш» та форматів Євробачення, але я не потраплю в рок-нішу, хоча могла б (бо люблю таку музику). Я рідко використовую народні мотиви, котрі ми любимо презентувати на Євробаченні (так що і в цю нішу я не потраплю). Я не представник ЛГБТ-спільноти, хоч і підтримую її. Деколи ще з’являються трішки фріки на призових 4 місцях, я в порівнянні – норміс. А бути 115-ю поп-дівою у срібній мінісукні — то вже якийсь крінж", — поділилась думками Аліна.

Сториз Аліни Гросу
Сториз Аліни Гросу

Нагадаємо, що Аліна Гросу вперше проговорилась про друге заміжжя: "Це сім’я вихідного дня, чи як?".

Раніше ми повідомляли, що Аліна Гросу похвалилася новим весіллям: українці підозрюють росіянина.