Відома російська актриса театру і кіно, зірка серіалу "Інтерни", колишня дружина Гаріка Харламова Христина Асмус розмістила фотографію в соціальній мережі.

Відповідний знімок Христина Асмус опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Популярна актриса театру і кіно постала перед своїми шанувальниками в новому образі. Вона пофарбувала волосся в чорний колір і зробила коротку стрижку.

На фотографії російська знаменитість стоїть в підземному переході. Вона одягнена в чорну шкіряну куртку, під якою видно червоно-синю сорочку, зелені штани і чорні черевики.

Крім цього, Христина зізналася аудиторії в тому, що вона приховувала свій новий вигляд близько місяця.

"Відкрию вам секрет - насправді я пофарбувалася вже місяць тому 😱але не можна було показувати, так шо я маскувалася 🤪особливо не світилася ніде, викладала стирі фотки і сторіс, деякі вистави грала в перуці))) тому скоро назад вже 👩 🏼 перші кілька днів шарахалася, коли повз дзеркала проходила - взагалі незвично було. А зараз вже навіть і не пам'ятаю себе світлою 😂А ви фарбуєтеся або зі своїм кольором ходите? Хотіли б поміняти колір волосся? 🧑 🏼 🦰",- прокоментувала свій пост російська актриса Христина Асмус.

Нагадаємо, що популярна російська актриса Христина Асмус порадувала публіку незвичайним чином.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома актриса Христина Асмус розповіла, що вона втратила головну роль в одному зі своїх вистав.

Також портал "Українці" писав, що російська зірка Христина Асмус розповіла своїм шанувальникам, як вона важко працює.