Злата Огневич випустила новий кліп на пісню "Обіцяй мені". Відповідне відео було опубліковано на її офіційній сторінці.

Українська знаменитість регулярно намагається радувати шанувальниками піснями, більшість з яких присвячена ліричній тематиці. Нещодавно вона випустила кліп на пісню Океан. Також нещодавно вона випустила польську версію своєї пісні Богиня. Таким чином вона підтримала протестуючий у Польщі проти закону про скасування абортів.

Напередодні зимових свят виконавиця зняла яскравий кліп на танцювальну композицію "обіцяй мені". Автор музичної частини даної композиції є Михайло Некрасов-це звукорежисер, з яким вона працює з самого початку своєї кар'єри.

Слова написала Марина Левченко, автор хіта артистки"танцювати". Спочатку пісня була присвячена тому, як знайти щось в дамській сумочці. Однак згодом з'явився режисер Герман Ненов, який запропонував створити ннастоящую новорічну історію.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.