На думку підписників української актриси Ксенії Мішиної, на шоу "Холостячка" вона вибрала не того чоловіка.

Українська актриса Ксенія Мішина, головна героїня шоу "Холостячка" на СТБ, піддалася критиці, після того як у фіналі шоу вибрала шоумена Олександра Еллерта, а не бізнесмена Олексія Тригубенка. Після фіналу шоу, який відбувся в ніч з 18-го на 19 грудня, Мішина на своїй сторінці в Instagram поділилася знімком поцілунку з обранцем.

"Дякую! Дякую! Дякую! Сьогодні мені хочеться прокричати ці слова так голосно, щоб вони луною відгукнулися в серці кожного, хто доклав свої зусилля до того, щоб проект "Холостячка" був таким, яким ви його побачили", – написала вона.

Мішина зазначила, що хтось буде заявляти, що це шоу, постановка, сценарій.

"Я скажу-так! Але не той сценарій, про який ви зараз подумали. Вибір я робила серцем", - запевнила вона.

"Як можна було таке вибрати? Ех, Ксюша, Ксюша", – написала tetianapobegailo.

"Не можу змиритися. Льоша для життя, а Саша чисто поржать. Я думала, цього клоуна виженуть на першій вечірці. Повне розчарування", - зізналася shanina_olena.

"Вибрала самого похмурого персонажа. Ні про що", – заявила nz_black.

"Ех, Ксенія... Такого чоловіка, вибачте, профукали. Шукала батька для сина, надійної людини, чоловіка. Вибрала собі особистого клоуна", - зазначив він.

"Питання навіть не в тому, як можна було не вибрати Олексія, питання в тому, як можна було вибрати Олександра", – підкреслила chayka_tanya.

"Значить, ви негідні такого прекрасного чоловіка, як Льоша! Дурний вибір! І ніякої любові з Сашею немає, це видно неозброєним оком! Дешеве шоу..."- заявила zvezdaeva.nails.

"Розчарування 2020", - висловилася vicco.ks.

Мішина в Instagram відповіла на критику.

"Не приховую, що мені було боляче читати таку кількість токсичних і образливих коментарів на адресу мене і мого рішення лише тому, що я пішла за велінням серця. Пішовши на проект, я ризикнула всім, оголивши свою душу і пообіцявши собі і Вам чесну історію. Я зробила все, що залежало від мене, і в тому числі була чесна у фіналі, перед багатомільйонною аудиторією", – написала вона.⠀

За словами Мішиної, переглянувши змонтований за певними законами жанру відеоматеріал, складно судити про те, хто яка людина, а тим більше робити висновки, чи правильно вона вчинила.

"Це був не легкий шлях ні для кого з нас: ні для мене, ні для чоловіків. Коли в справу вступають емоції і почуття, а на кону твоє життя, складно покладатися тільки на логіку, погодьтеся", – заявила актриса.

Вона додала, що її обранець сподобався їй відразу.

"Якщо вже бути зовсім відвертою, я увійшла в ті двері, які відкрилися мені з найпершої зустрічі", – підкреслила вона.

Мішина зізналася, що хоче, щоб її любили, дбали, захищали і оберігали, і йшла в тому числі за цим в шоу, але в першу чергу за любов'ю.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

"Проект показав мені одну важливу річ: я самодостатня особистість, і чоловік для мене перш за все така ж особистість, а не закриття дефіцитів в моєму житті. У мене лише одне життя і я живу її чесно і з гордо піднятою головою. Мені не раз доводилося приймати складні рішення, але я ніколи ні про що не шкодувала і завжди переконувалася в тому, який прекрасний задум Творця", – написала вона.

Олександр Еллерт народився 18 листопада 1986 року в Харцизьку. Він один з авторів жартів студії "Квартал 95" і учасник "Ліги сміху" з команди "Луганська збірна".

Ксенія Мішина народилася 18 червня 1989 року в Севастополі. У 2015 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. Вона актриса Київського академічного Молодого театру. Стала широко відома як виконавиця ролі поміщиці Лідії Шефер в серіалі каналу СТБ "кріпосна".