Американську знаменитість атакували зоозахисники. Відповідне відео було опубліковано на Youtube-каналі TMZ.

Кайлі Дженнер вирішила скупитися на Різдво на Родео-драйв в Каліфорнії. Однак поруч з паркуванням її чекав натовп зоозахисників. Активісти оточили її автомобіль і почали кричати в мегафон "ти монстр" і " ганьба!».

Коли вона вийшла з бутіка разом зі своїми охоронцями і була змушена якомога швидко сісти в автомобіль.

Дженнер отримала таку ненависть з боку захисників природи через її любов'ю до натурального хутра. Вона постійно хвалиться таким одягом. Наприклад, на початку цього року вона продемонструвала норкові тапочки від Louis Vuitton.

У минулому році вона демонструвала красиву шубу з лисячим хутром.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.