У Алли Пугачової непростий характер, і вона сама це не заперечує. Багато працювали з нею артисти зізнавалися, що часто терпіли від неї жорстоку критику і часом навіть неприкрите хамство.

Хореограф Єгор Дружинін розповів, чому не ображається на Примадонну.

Одного разу Алла Пугачова сильно образила Єгора Дружиніна. Член журі шоу "Танці" розповів, що йому кілька разів довелося співпрацювати з Пугачовою, і це був справжній кошмар.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

Саме Єгор Дружинін відповідав за великий ювілейний концерт Алли Пугачової, приурочений до її 70-річчя. Примадонна прагнула тотально контролювати дії всієї команди і керувала артистами. Більш того, під час репетицій Єгор Дружинін і Примадонна часто сперечалися. І один раз Пугачова його сильно образила.

Вона заявила, що не довіряє йому, так як взагалі не знає, хто він такий і чим займається, хоча Єгор і його команда вважали себе зірками.

Незважаючи ні на що, Єгор Дружинін не ображається на Аллу Пугачову і розуміє, що у неї такий характер. Він дуже поважає Примадонну і бажає їй тільки добра.

Фотографія Алли Пугачової
Фотографія Алли Пугачової

"Вона часто вимовляла фразу, яка мене дуже зачіпала: "я ж вас не знаю". Це ставилося не тільки до мене, але і до мого балету", – розповів Єгор Дружинін для ютуб-каналу Peopletalk.

Раніше неприємним досвідом спілкування з Аллою Пугачовою поділився другий наставник шоу" Танці " Мігель. Він працював режисером на шоу Примадонни "Різдвяні зустрічі" в 2012 році. Після цього він вирішив, що більше ніколи не буде працювати з Пугачовою.