Ірина Білик відвідала святкове містечко в Києві разом з дітьми та дівчиною старшого сина. Співачка також продемонструвала свій молодіжний стиль в одязі.

Українська співачка Ірина Білик поділилася в особистому обліковому записі в Інстаграм новими фотографіями. Знаменитість дуже рідко показує своїх улюблених дітей.

діти Ірини Білик
діти Ірини Білик

Артистка - матуся двох синів. Старшому Глібу вже 21 рік. Хлопчик, народжений у відносинах з моделлю Андрієм Оверчуком, виріс справжнім красенем - високий хлопець з довгим волоссям і модельною зовнішністю. Молодшенькому Табрізу 8 грудня виповнилося 5 років, але він вже встиг зачарувати публіку.

Ірина Білик
Ірина Білик

Разом із зоряним сімейством у світ вийшла дівчина Гліба. Дівчинка з синім волоссям і в стильному вбранні справила враження на шанувальників Ірини Білик.

Ірина Білик
Ірина Білик

«Дуже приємно проводжати 2020 рік у казковому Містечку зимових розваг з рідними людьми!», - зазначила Ірина Білик під публікацією.

Ірина Білик на церемонії відкиття власної зірки
Ірина Білик на церемонії відкиття власної зірки

На одному зі знімків зображена сама співачка. 50-річна артистка виглядає розкішно в яскраво-рожевій куртці-пуховику, светрі-травичці та салатовій шапці.

Классный Глеб! Супер!!! Парвиз тоже хорош, но он ещё маленький, парни супер!!! linkovatatyana

Або з Вами, Ірина Миколаївно, та з Вашими піснями❤️ melnikk_factory

С близкими любимыми людьми в гармонии и понимании! bysyuliiasunflower

Братики- нет ничего прекрасней их востребованности друг в друге svetamamont

С любовью, здоровьем, счастьем и успехом. _modnica.com.ua_