Тіна Кароль випустила свічки зі своїм зображенням. Ціна за новий Мерч зірки залишає бажати кращого і не кожному простому українцеві по кишені.

Українська співачка Тіна Кароль активно користується своїм ім'ям, випускаючи різноманітну продукцію. Після релізу іменних туфель виконавиці, в хід пішли свічки з її зображенням. Найголовніше те, що не тліє обличчя артистки.

Тіна Кароль. Фото з Instagram
Тіна Кароль. Фото з Instagram

«... свічка на рівні справжнього витвору мистецтва - скульптури, відлитої в воску», - говориться на офіційному сайті продукції.

За інформацією, на створення фінального варіанту предмета декору для дому пішло понад 700 годин роботи. Над проєктом працювали художники, дизайнери, скульптори та майстри по заливці. Варто віддати належне, що виглядає свічка дуже реалістично: губи, волосся, пальці, блискуча шкіра - все бездоганно.

Тіна Кароль зі своєю свічкою
Тіна Кароль зі своєю свічкою

Пахне свічка сандалом і «оспівує красу жіночого тіла і неосяжність душі».

Ціна на продукцію встановлена не для кожного, а, мабуть, тільки для самих вірних фанатів, адже придбати її можна аж за 1800 гривень.

свічка Тіна Кароль
свічка Тіна Кароль

«Краса. Блін але ціна звичайно дуже завищена. Це $64», «Ах і ціна», «Таку свічку шкода буде запалити», «музейний експонат» - дивуються фанати.