Знаменита українська актриса, популярна телеведуча Лілія Ребрик розмістила публікацію в соціальній мережі. Вона присвятила свій пост любові всього свого життя.

Відповідну публікацію Лілія Ребрик оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відома телеведуча показала українській аудиторії свого чоловіка. На фотографії Лілія сидить навпроти свого чоловіка з закритими очима і насолоджується дотиками свого коханого, який тримає її за плечі, доторкнувшись носом до її обличчя.

Варто відзначити особливе тепло на знімку і романтичну обстановку – тьмяне світло з вікна, яке показує вид на сіре місто.

Українська ведуча поділилася з фанатами своїми почуттями та емоціями, написавши дуже зворушливу промову на честь 9-ти років спільного життя зі своїм коханим чоловіком Андрієм.

"💞Кохання - це коли він вчить тобі танцювати;💞Кохання - це коли весілля удвох, але ваші друзі роблять вам сюрприз і влаштовують гучну вечірку просто під РАГСом; 💞Кохання - це коли дві донечки з'єднання являються на очах у вас обох; 💞Кохання - це коли ти на нічних зйомках або на гастролях, він далеко - з дітьми, а ти все одно відчуваєш, що він поруч; 💞Кохання - це коли ти плачеш від втоми, від нервів, від того, що все валитися з рук, а він завжди знаходить потрібні слова або просто мовчки обіймає; 💞Кохання - це коли ти і хочеш посваритися, а не можеш, бо... таке у нас дивовижне кохання;Кохання - це коли ніжно, смішно, спокійно, стабільно, це вулкан і тиха гавань;💞Кохання мого життя - це мій Дикий @andrii_dykyi ! Люблю тебе! З НАШОЮ 9-ю РІЧНИЦЕЮ!❤ ️ ❤️❤ ️ ❤ ️ Продовжіть і ви фразу: кохання - це ... хай цей пост буде заряджений на любов ❤️", - прокоментувала свій пост Лілія Ребрик.

Нагадаємо, що знаменита українська телеведуча Лілія Ребрик похвалилася шикарним образом в стильній сукні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна ведуча Лілія Ребрик показала шанувальникам свій домашній образ.

Також портал "Українці" писав, що Українська телезірка Лілія Ребрик показала фанатам свого улюбленця і розповіла про зігріваючий чай.