Зірка російського телесеріалу "Інтерни", актриса кіно і театру, колишня дружина Гаріка Харламова Христина Асмус поділилася шикарними кадрами в соцмережі. Вона показала аудиторії свій незвичайний мультяшний образ на одному з популярних шоу Росії.

Відповідну публікацію Христина Асмус розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Талановита актриса показала публіці свій новий вигляд в шоу "Золото Геленджика". Вона постала перед шанувальниками в образі королеви зі знаменитого мультфільму "Аліса в країні чудес" - кучеряве руде волосся, чорне плаття і ефектний макіяж.

Крім цього, актриса не приховала свого невдоволення образом і розповіла, що не любить кривлятися, а хотіла б показувати свої справжні, а не награні емоції.

"Коли я погоджувалася на роль ведучої в шоу "Золото Геленджика".., найголовнішою дилемою для мене був жанр 😳мені подобалося все, крім подачі. Найбільше я ненавиджу кривлятися! Просто терпіти не можу!!! Від мене вимагалося бути мультиком ☺ ️ надмірно гучною і яскравою. Існувати згідно божевільному парку атракціонів 🎡 і божевільним костюмам (створеним геніальною @alinagerman) а мені хотілося говорити як людина 😂 як я відчуваю і як я насправді хочу. Хотілося бутовати.У нас була величезна кількість суперечок на цю тему і з продюсерами, і з режисером, і навіть з @psykero1477 😬і часто під час мотора мені кричали в рацію " Христина, образ!!! Не забувай про образ!!!"І я вставляла собі невидиму петарду в одне місце..... 🙈Коротше, знайте, роль в "Золоті Геленджика" прям тотально на опір була))))))", - розповіла телезірка.

Також вона розповіла і про позитивні відчуття після зйомок передачі.

"Вчора була просто вогняна серія!! ☄️Дякую вам за неймовірний зворотний зв'язок!А вже зовсім скоро фінал сезонааааа на @tnt_online !! 🚀 🌪",- не приховуючи емоцій, написала актриса.

Нагадаємо, що відома російська актриса Христина Асмус здалася шанувальникам в ліжку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", російська зірка театру і кіно Христина Асмус показала аудиторії свій новий образ.

Також портал "Українці" писав, що популярна російська телезірка Христина Асмус звернулася до публіки.