Відома українська співачка, телеведуча, актриса, колишня учасниця гурту "ВІА Гра" Віра Брежнєва розмістила відеоленту в соціальній мережі. Вона показалася на екранах телевізора в рекламі одного з популярних банків Російської Федерації.

Відповідне відео Віра Брежнєва опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Українська знаменитість, яка живе на території Росії, домоглася величезної популярності і статусу однієї з найуспішніших жінок завдяки своєму таланту.

Відома артистка постала перед аудиторією на зйомках рекламного відеоролика, на якому представляє послуги російського банку "Сбербанк".

Віра, одягнена в коротке плаття зеленого кольору, співає свою відому пісню "Я знаю пароль", яку довелося трохи змінити для маленького "кліпу".

"Не знаю пароль, але орієнтири все на місці 😉як швидко змінюється життя! Ще вчора треба було тримати в голові десятки паролів, а тепер можна залишити місце в пам'яті для більш приємної інформації 💚і все завдяки сервісу Ощад ID, обличчям якого я стала в цьому році! (приймаю привітання 🥳)", - прокоментувала свій пост знаменитість.

Крім цього, українська зірка розповіла, що таке Ощад ID і для чого він придуманий.

"#СберID - це безпечний і захищений сервіс для логіна в безліч додатків екосистеми Ощад @sberbank . Всі корисні сервіси під одним паролем і не треба витрачати час на введення даних для реєстрації. 🙌 🏻",- продовжила віра.

Також телезірка розповіла про цікавий конкурс, який придумав російський банк для залучення клієнтів.

"А ще до кінця січня на сайті www.sber.ru/ver_id розігрують класні призи, в тому числі iPhone 12 Pro📱взяти участь просто! 2 кроки: 1) увійти по Ощад ID на сайті 2) до 31 січня 2021 року здійснити будь - яку оплату по карті Ощад", - поділилася інформацією талановита артистка.

Нагадаємо, що українська співачка Віра Брежнєва оприлюднила гарний знімок зі своєю дочкою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна зірка Віра Брежнєва зробила важливу заяву перед публікою.

Також портал "Українці" писав, що українська артистка Віра Брежнєва порадувала чоловічу аудиторію відвертими кадрами.