Ані Лорак розповіла, що в 2020 році вона знову стала мамою, адже важкий рік на карантині нагадав їй, що таке бути домогосподаркою, варити борщі і займатися з дочкою Софією.

Артистка розповідає, що після скасування концертів у неї спочатку трапилася паніка, але потім все пішло на лад. Їй знову довелося вчитися готувати, вести домашнє господарство, займатися онлайн-навчанням з донькою. І Кароліна зізнається - їй це вдалося. При цьому вона вважає, що бути мамою — це найкраще, що може бути.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

"Спочатку була паніка: як це я сама на господарстві опинилася... Тепер я зрозуміла, що я справляюся з домашнім господарством. Я можу прибирати, прати, готувати смачні млинці, сирники, забезпечувати дочки онлайн-навчання. Я з багатодітної сім'ї, я вмію варити борщі, але все це трохи забула - на самоізоляції довелося згадати... але знаєте, що є найбільша нагорода і найбільша праця? Це бути мамою, це номер один", - заявила співачка.

Раньше Українець писали, що народна артистка України, успішна співачка, Красуня і володарка сильного вокалу Ані Лорак зачарувала аудиторію своїм розкішним виглядом. Вона постала перед фанатами в шикарному образі леді.

Відповідними знімками Ані Лорак поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Талановита артистка, родом з України, показала своїм фоловерам справжній жіночий вигляд – блискуче чорне плаття з відкритими плечима і закритим декольте, і великим вирізом на нозі. Її зачіска красиво в'ється, а в очі кидаються жіночі аксесуари на кистях співачки.

Зірка стоїть на сходах в шикарному будинку і позує перед камерами для неймовірно красивих знімків.

Варто відзначити, що артистка знаходиться в чудовій формі – її тіло-струнке, а форми – соковиті.