Знаменитий український артист, автор і виконавець власних пісень, суддя вокального проекту "Голос Країни" Олег Винник поділився відеороликами зі своєю участю в своєму акаунті в соціальній мережі.

Відповідні кадри Олег Винник розмістив на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Відомо, що український музикант користується величезною популярністю не тільки на території України, а й у багатьох країнах світу.

Олег Винник на своїх публікаціях постав у щоденному образі - чорний худі і чорні штани. Він заспівав свої пісні без фонограми на радіостанції "Русское радио Украина".

Сторіз Олега Винника
Сторіз Олега Винника

Крім цього, талановитий артист показав відеоленту, на якій він співає свій успішний і знаменитий сингл "Вовчиця".

Також варто відзначити, що на відеоролику, де Олег співає свою популярну пісню під гітару, можна побачити Андрія Рибака і красуню Валерію Товтолес, які з посмішками на обличчі підспівують відомому артисту.

Сторіз Олега Винника
Сторіз Олега Винника

Крім цього, український автор і виконавець показав ще не один відеоролик, де можна побачити зірку з різних ракурсів і почути його інші хіти, наприклад, "Ніно".

Сторіз Олега Винника
Сторіз Олега Винника

Варто відзначити, хто Олег Винник знаходиться на вершині популярності української естради, він є частим гостем на різноманітних телешоу.

Кожному шанувальнику артиста відомо, що він був учасником останнього випуску танцювального шоу "Танці з зірками", де показував відмінні результати і подавав великі надії. Але через те, що він захворів коронавірусом, він був змушений покинути проект за власним бажанням.

Нагадаємо, що талановитий співак Олег Винник звернувся до аудиторії з цікавою заявою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Олег Винник поділився кадрами зі зйомок на честь масштабного майбутнього свята.

Також портал "Українці" писав, що відомий український співак Олег Винник привітав публіку зі святом.