Леся Нікітюк відкрила таємницю свого приватного життя і показавши, з ким живе. Відповідний пост з'явився на його сторінці Instagram.

Леся Нікітюк знаменита своїми безглуздими і провокаційними витівками. Телеведуча ніколи "не лізе за словом в кишеню" і каже все що захоче. За це шанувальники її просто обожнюють. Також Леся не женеться за модою і любить радувати своїми кумедними фотографіями передплатників в соцмережах.

Нещодавно вона зізналася, що її пес Рафік тепер отримав справжню роботу і тепер має можливість стати зіркою. Справа в тому, що її собака буде першим амбасадором корму в нашій країні.

"І він буде меценатом — раз на місяць він буде розвозити цей корм в притулки. Тобто вже сам заробляє гроші", - повідомила знаменитість.

Зрозуміло, теледива планує заохотити улюбленого пса за такі заслуги і готує йому подарунок до Нового року. До того ж не так давно Рафаель переніс операцію у ветеринарній клініці, тому сюрприз хоча б частково компенсує той стрес.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі