Українська актриса, учасниця шоу" Холостячка " Ксенія Мішина знову відповіла користувачам з приводу її вибору у фіналі шоу.

Так, фани постійно критикують те, що зірка серіалу "кріпосна" воліла гумориста Олександра Еллерта, а не бізнесмена Олексія Тригубенка.

На своїй сторінці в Instagram знаменитість написала, що за останній тиждень оголився цілий пласт проблем в нашому суспільстві, зокрема, це думка про легкі гроші.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

величезна кількість страхів, які керують вибором дівчат. Страх бідності, незахищеності, гонитва за сумками, шубами, затишним будинком і повна відсутність довіри до світу. Я не кажу, що погано прагнути до матеріальної захищеності і благополуччя, але не тільки за рахунок мужика ж у вас же ще є ви! Я розумію, чому так бомбануло. Багато хто побачив в одному з героїв шанс! Багато так і писали: Ксюша, ти упустила свій шанс. Я не сперечаюся, для кого - то так і є і зустрівши такого чоловіка, дівчина з такою позицією навіть подумає, що закохана, адже разом з ним отримає задоволення своїх матеріальних і емоційних проблем. А натомість із вдячності даруватиме йому секс. Так виходить?! написала Мішина

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Актриса додала, що особисто їй "це пахне смаженим". Крім того, Ксенія відповіла на звинувачення про те, що вона обманювала і заподіяла біль Олексію.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

біль, можливо. Але, на щастя, у фіналі залишалися усвідомлені чоловіки, які, йдучи на проект, розуміли, що так може бути з кожним! Обманювала я?! Ну камон! Звичайно, ні, в цьому ж і є суть реаліті, мені підібрали з тисяч заявок такі типажі, які спочатку мені підходили. відповіла знаменитість

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Також знаменитість звернулася до дівчат із закликом любити і поважати себе. Зірка закликала передплатниць не шукати легких шляхів, а шукати способи розвиватися, щоб в момент, коли доля подарує їм можливість вибору, вони "мали можливість зробити його серцем, а не на калькуляторі".

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Раніше повідомлялося, що фінал "Холостячки" відбувся 18 грудня, в якому красуня актриса Ксенія Мішина вибрала свого чоловіка. Переможцем став Олександр Еллерт. Але чи вдасться парі зберегти романтичні стосунки після проекту і продовжити зустрічатися за кадром?

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Про це у всіх деталях українці дізнаються вже 25 грудня на каналі СТБ. Пара стане головними гостями пост-шоу і розповість, як розвиваються їхні стосунки і чи разом вони.

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт
Ксенія Мішина і Олександр Еллерт

Крім того, в ефір прийдуть найяскравіші учасники проекту - Євген Ковтуненко, ігор Бабко, Андрій Шатирко, Андрій Рибак, Олексій Тригубенко. Вони поділяться подробицями особистого життя і дехто навіть представить своїх коханих.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Гостею " Холостячки "також стане екс-учасниця" Холостяка " Дана. І виявиться, що у неї є щось спільне з учасником "Холостячки".

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Але головним сюрпризом стане оголошення нового "Холостяка", адже вже навесні українців чекає прем'єра 11 сезону шоу. Причому героєм може стати один з учасників "Холостячки".

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина