Надія Дорофєєва з'явилася в провокаційному образі з бензопилою в руці. Відповідне відео з'явилося на youtube-каналі"голоси країни".

Проект, в якому Дорофєєва брала участь спільно з Андрієм Завгороднім, "Время и стекло" підійшов до кінця після десяти років існування.

Співачка повернулася до роботи кілька місяців тому.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

Вона записала кілька композицій до своєї сольної кар'єри. Після цього співачка опублікувала кліп з піснею горить.

Також Дорофєєва стала ментором у новому проекті"голоси країни".

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

Нещодавно вийшов анонс нового сезону шоу, в якому брали участь Тіна Кароль, Олег Винник і Надія Дорофєєва.

Остання постала в досить сміливому образі, тримаючи в руках бензопилу. Несподівана роль співачки одночасно здивувала і захопила шанувальників.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.