73-річна актриса з'явилася на зйомках шоу Максима Галкіна "Сьогодні ввечері" на Першому каналі. Наталя Варлей приголомшливо виглядала.

У студії обговорювали новорічні програми" Старі пісні про головне", які були дуже популярні в кінці минулого століття. Наталія Варлей брала участь у зйомках шоу в 1997 році.

Тоді в рамках проекту актриса знову перевтілилася в Ніну, персонажа з картини" Кавказька полонянка " режисера Леоніда Гайдая. У новорічному номері героїня Наталії Варлей зустрічає Шурика, у виконанні актора Олександра Дем'яненка.

Наталія Варлей
Наталія Варлей

Чоловік впізнає Ніну, а та його – ні. Персонажі розходяться як незнайомці. Слідом Шурик чує своє ім'я і з надією обертається. З'ясовується, що жінка кличе не його, а свого песика.

За словами Варлей, ця сцена вийшла зворушливою і дуже сумною. Артистка згадала, що щось подібне вона і Дем'яненко пережили в реальності. Одного разу Наталя і Олександр виступали в рамках одного концерту.

Наталія Варлей
Наталія Варлей

Їхні номери стояли один за одним. Кода актриса пішла зі сцени, на її місці з'явився виконавець ролі Шурика. Глядачі були приголомшені. Дем'яненко відповів залу:"так, Шурики теж старіють".

Відзначимо, що 73-річна Наталія Варлей приголомшливо виглядає. Актриса з'явилася на зйомках в чорному костюмі з білим коміром і перловими гудзиками.

Шанувальники захопилися зовнішнім виглядом зірки радянського кіно. Відзначимо, що в останні роки Варлей рідко з'являється на екранах.