У грандіозному шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна», яке вийде в ефірі телеканалу «Україна» 31 грудня о 20:00, виступлять найпопулярніші артисти країни, серед яких і співак Олег Винник.

За лаштунками святкового концерту артист зізнався, куди мріє вирушити на відпочинок взимку та чому йому не вдається здійснити це бажання.

Олег Винник
Олег Винник

У масштабному шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» улюбленець мільйонів Олег Винник вітатиме українців з прийдешнім 2021 роком. Каже, що на свята залюбки поїхав би на відпочинок у Карпати, але вже має інші плани.

«Давно не був у горах і дуже хочу туди потрапити. Мені телефонують друзі, запрошують. Відпочивати серед сніжного лісу, звичайно, круто. Але ми повинні працювати. Така наша ноша. І я радію, що в новорічну ніч артисти дарують людям свято. Бо хто, як не ми?» – зазначив Олег Винник на знімальному майданчику шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна».

Олег Винник
Олег Винник

А де гучне свято – там і застілля. За словами співака, у новорічну ніч можна дозволити собі їсти все, що заманеться. Не проти Олег підняти і келих міцного, бо головне – це атмосфера веселощів.

«Я б не хотів, щоб після святкування залишався «осадочок». Зустрічати Новий рік треба яскраво: аби було, що згадати, але й так, щоб і дітям можна було розповісти», – сміючись, сказав артист в інтерв’ю каналу «Україна».

Олег Винник
Олег Винник

Як повідомлялося раніше, найгучніша «Новорічна ніч на каналі «Україна» – це улюблені українські та міжнародні хіти, дотепні жарти, вражаючі постановки і неповторна атмосфера веселощів. Глядачі заспівають із зірками в караоке-барі та станцюють під найпопулярніші мелодії 2020-го року, які співаки виконають прямо на Михайлівській площі під час новорічних святкувань. Ведучими проєкту стануть Королева ночі, співачка Оля Полякова і ведучий шоу «МАСКА» каналу «Україна» Володимир Остапчук. Побачити грандіозне музичне шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» глядачі зможуть 31 грудня о 20:00.