Народна артистка України Таїсія Повалій переконана, що Новий рік – сімейне свято. А цього року сам бог велів провести його в домашньому колі.

Чоловік, мама, син, невістка, онук поруч – а що ще потрібно для щастя?!. Причому біля плити зірка планує стояти сама.

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

"Я заздалегідь продумала новорічне меню – - розповіла артистка. - До півночі у нас будуть олів'є, картопелька в духовочці, стейки, солоні салатики з села від родичів. А вже 2021-й зустрінемо шампанським, тістечками та шоколадними цукерками. Правда, торта на дванадцять коржів, як співається в моїй пісні, не буде – все-таки треба стежить за фігурою і не дозволяти собі зайвого".

Чоловік виконавиці-продюсер Ігор Ліхута-зізнався, що взяв на себе всі походи по магазинах за продуктами і поклав на себе відповідальність за приготування м'яса.

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

Що стосується подарунків, то вони в цій дружній музичної сім'ї завжди практичні і корисні. Наприклад, напередодні 2020-го Ліхута був ошелешений проханням тещі. "Ігор, купи мені "Айпад" - згадує слова Ніни Данилівни чоловік співачки. - Вона пояснила мені, що-де хоче тепер планшет освоїти, адже у всіх молодих він в руках сьогодні, і їй цікаво розібратися, що там та як, я, зізнатися, найменше цього очікував".

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

"Для мене найкращим подарунком буде, якщо в новому році всі близькі будуть живі і здорові, – каже Ігор – в 2020-му у нас було не все гладко – довелося пройти і пережити багато чого. Хотілося б, щоб і концертне життя повернулося у всіх артистів у звичну колію. Словом, хочеться, щоб наближається Бик до нас всім був більш прихильний, ніж тікає Щур".