Зірка серіалу "Кухня" незвично привітала шанувальників з прийдешнім Новим роком. Марія Горбань показала гаряче відео.

Знаменитість зараз знаходиться на Балі. Артистка і її обранець полетіли на курорт близько тижня тому. На острові Марія Горбань відсвяткувала 34-річчя.

Марія Горбань
Марія Горбань

В особливий для себе день зірка серіалу "Кухня" відвідала традиційну для тутешніх місць церемонію вогню. Ритуал прийшов на Балі з ведичних навчань більше п'яти тисяч років тому. Під час обряду його учасники наповнюються силами для реалізації своїх цілей і намірів.

Судячи з усього, священний вогонь надихнув Марію Горбань на зйомки еротичного відео. Пікантний ролик зірка серіалу "Кухня" опублікувала в особистому мікроблозі.

У кадрі актриса в бікіні і парео під музику крутиться перед дзеркалом, дефілює по території бунгало і запихується кавуном. Наряд Марії дозволяє розгледіти всі достоїнства її фігури.

Марія Горбань
Марія Горбань

Горбань зазначила, що з 1 січня для всіх відкриється нова книга на 365 сторінок. "Напишіть її добре, а головне цікаво!"- звернулася до шанувальників зірка серіалу "Кухня". Також зірка привітала підписників З Новим роком.

"Як класно коли чоловік оператор!!!! (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. – Прим. ред.)", "Ох, Машуля! Як же круто! Зарядила прям", "Очманіла", "Афігенська!!!", "Маша, що з ними сталося? Око не відірвати", "Яка фігурка, принадність", – відреагували на ролик інтернет-користувачі.