Філіп Кіркоров привітав відомого продюсера з Днем народження. Відповідний пост з'явився на його офіційній Instagram-сторінці.

Незважаючи на те, що співак є кумиром мільйонів жінок, він досі залишається один.

Єдиний раз він одружився в далекому 1994 році на Аллі Пугачової. Тоді знамените одруження було предметом обговорення всієї країни, проте після розлучення він поповнив ряди завидених холостяків.

У суботу, 2 січня, артист опублікував у своєму Instagram відео, в якому зібрані його архівні фото з Яною Рудковською. Він привітав продюсера з Днем народження. Він зізнався, що жінка є справжнім Всесвітом.

Фото Філіпа Кіркорова
Фото Філіпа Кіркорова

"Залишайся такою ж неймовірно сильною і вразливою, вишуканою і вічно молодою мамою!",- розповів він.

Також він назвав Рудковську приголомшливою людиною і справжньою бойовою подругою.

"Твій життєвий шлях як казка, зі своїми тернями, але завжди зі щасливим і прекрасним фіналом", - розповів він.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.