Відома українська співачка Тіна Кароль заявила, що не відчуває потреби в тому, щоб поруч з нею була близька подруга, якій вона могла б довіряти свої секрети, пише «КП в Україні».

За словами співачки, вона б швидше воліла розповісти про свої проблеми плюшевій іграшці і не розуміє, чим взагалі разом можуть займатися подруги.

Тіна Кароль зі своєю свічкою
Тіна Кароль зі своєю свічкою

Також Тіна Кароль зізналася, що їй цікаво перебувати наодинці з собою, приділяючи час творчості, а не пліткам. При цьому артистка запевнила, що виговоритися про наболіле вона дозволяє собі в піснях.

До того ж для свого 12-річного сина Веніаміна вона є більше другом, ніж мамою.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

Також Тіна Кароль зізналася, що її син не читає новини про маму.

Він живе в іншому світі. Щоб відстежувати посилання, статті-це взагалі інша площина для дитини 12 років. Йому не цікаві видання жовтої преси, тим більше української. Більш того, він не веде Instagram, не хоче його, і не займається дурницями в Тік-струмі. У нашій країні настільки зміщена увага з справжніх цінностей... Такого немає ні в одній країні в світі. Так, люди знімають відео, балуються, але такої втрати суспільства ніде не відбувається. Це якась чудова самореалізація. Школярі все міряють лайками, охопленнями, кількістю друзів, їх недолік стає трагедією, ущербністю, у них більше немає інших цілей і мотивацій. Тіна Кароль