Знаменитий український артист, колишній учасник групи "ДіО.Фільми", чоловік популярної співачки Наді Дорофєєвої Володимир Дантес порадував аудиторію відеолентою зі свого відпочинку. Він показав свої вміння катання на дошці.

Відповідне відео Володимир Дантес продемонстрував на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Український співак після розпаду гурту "Діо.Фільми" тривалий час перебував у тіні. Але через пару років він знову увірвався в шоу-бізнес і все частіше і частіше його можна спостерігати на екранах українського телебачення.

Сторіз Дантеса
Сторіз Дантеса

Останнім часом його можна знати, як одного з тренерів в гумористичному проекті "Ліга Сміху", де він показував відмінну акторську гру і непогане почуття гумору.

У відеоролику Володимир постав перед публікою на відпочинку на Балі. Він катається на дошці для серфінгу під великими хвилями.

Український співак одягнений у червоні шорти і чорну спортивну кофту.

"Сьогодні на лайн-апі за годину дня спробував", - прокоментував свій відеоролик артист.

Сторіз Дантеса
Сторіз Дантеса

Крім цього, варто відзначити, що знаменитий артист досить таки непогано справляється з хвилями. Помітно, що він старається і жодного разу не впав з дошки.

Також знаменитий співак показав невелике відео, де він зі своєю дружиною Надею Дорофєєвою знімають один одного на відео - вони сидять за столиком і насолоджуються один одним.

Нагадаємо, що чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес показав фанатам, чим він займається на відпочинку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий український артист Володимир Дантес показав шанувальникам, чим він збирається займатися під час відпустки.

Також портал "Українці" писав, що популярний співак Володимир Дантес розповів фанатам, що має бути на його святковому столі.