Артистка зауважила, що завжди підтримає обраницю колишнього.

Переможниця "Танців з зірками-2020" Санта Дімопулос прокоментувала скандал, який розгорівся між її ексчоловіком Андрієм Джеджулою та його теперішньою дружиною Юлією.

Андрій Джеджула з Настею Каменських
Андрій Джеджула з Настею Каменських

Санта не стала нікого осуджувати, лише зазначила, що свого часу ледь налагодила стосунки з Андрієм заради їхнього спільного сина Даніеля. Також Дімопулос зауважила, що підтримує Юлю.

сторіз Санти Дімопулос
сторіз Санти Дімопулос

Я не суддя і не член родини, щоб щось обговорювати та засуджувати. Я насилу налагодила стосунки з Андрієм заради сина. Я дуже добре ставлюся до Юлії і завжди допоможу їй, якщо знадобиться допомога зазначила Санта

Андрій Джеджула
Андрій Джеджула

Також знаменитість побажала подружжю гармонії, мудрості та усвідомленності, аби відшукати мир та взаєморозуміння заради дитини.

Своєю чергою Юля підтвердила, що Санта дійсно її підтримує і телефонувала їй. Окрім того, у сторіс своєї сторінки в Instagram жінка розповіла, через що Джеджула підняв на неї руку. Виявляється, Андрій не стримав гнів, коли дружина розбила склянку та вазу.

сторіз Санти Дімопулос
сторіз Санти Дімопулос

Нагадаємо, напередодні Нового року у родині Андрія Джеджули стався скандал. Його вагітна дружина Юлія з загрозою викидня потрапила до лікарні. Жінка заявила, що у неї сильний стрес і в цьому винен шоумен.

Український телеведучий Андрій Джеджула дав офіційне пояснення ситуації після того, як його дружина Юлія Джеджула кілька днів поспіль називала його аб'юзером.

Юлія Джеджула натякнула на домашнє насильство, і сказала, що не хоче його бачити батьком ненародженої дитини. Крім того, дівчина задумалася про розлучення.

Андрій Джеджула з дружиною
Андрій Джеджула з дружиною

Насправді проблема може бути в тому, що Юлія приревнувала його до Насті Каменських, розповів Андрій в коментарі "КП.юа".

"У мене вагітна дружина з підвищеним гормональним фоном. Тому в мене періодично прилітають тарілки, посуд різний, незв'язні звинувачення і т.д. Я звик до цього. А те, що сталося зараз — це було підживлено посиленими ревними позивами. Їй не сподобалося, що я виставив фотографію з Настею Каменських з роботи. Скажімо так, нібито для неї вона недостатньо була одягнена (посміхається). Я Настю Каменських дуже давно знаю, у нас дружні стосунки. Ви ж бачите, я на це ніяк не реагую", - розповів він.

Андрій Джеджула
Андрій Джеджула

При цьому Андрій запропонував Юлії зняти побої в поліції, якщо вона звинувачує його в насильстві. Також він сказав, що дівчина з ним розлучилася рік тому, але потім знову повернулася.

Він намагається не реагувати на її перепади настрою, так як майже звик. Зате ситуація з лікарнею виглядає дивною - він повернувся додому після роботи і побачив, що дружини немає.

Андрій Джеджула
Андрій Джеджула