Кінець 2020 року ознаменувався подією, що потрясла багатьох фанатів радянських акторів. Улюблена всіма Аліса Фрейндліх потрапила в лікарню у важкому стані.

Повідомлялося, що у зірки діагностовано коронавірус, і вона знаходиться в реанімації.

Аліса Фрейндліх
Аліса Фрейндліх

25 грудня артистку доставили в клінічну лікарню номер 122 імені Л.Г. Соколова, яка знаходиться в Санкт-Петербурзі.

Тоді лікарі охарактеризували стан актриси як стабільно важкий. Другого січня був озвучений новий лякаючий вердикт: поліпшень немає, все як і раніше.

Аліса Фрейндліх
Аліса Фрейндліх

Однак ні про які 80 відсотках ураження легень, як писали ЗМІ, мова не йде. Лікарі виявили у неї пошкодження 36 відсотків.

Нещодавно з'ясувалося, що медикам вдалося домогтися позитивної динаміки. Стан артистки все ще стабільно важкий, проте їй дозволили робити дихальні вправи.

Аліса Фрейндліх
Аліса Фрейндліх

"Сьогодні після консиліуму та огляду визнано, що є легка позитивна динаміка. Їй дозволили дихальні вправи", - прокоментували ситуацію в лікарні.

Раніше стало відомо, що страшним вірусом також заразилися дочка зірки Варвара і внучка Анна. Близькі проходять лікування в одній і тій же лікарні.

Аліса Фрейндліх
Аліса Фрейндліх

Нещодавно у своєму "Instagram" Анна розповіла, що вірить: скоро все пройде, і вони знову будуть насолоджуватися життям всі разом. Вперше Новий Рік сім'я Фрейндліх зустріла в таких непростих умовах.

Аліса Фрейндліх
Аліса Фрейндліх

"Це перше свято, коли моя сім'я зустріне його в зовсім інших реаліях. Але навіть у такий складний час доля розпорядилася так, щоб ми були разом. Я, мама, Бабуся Аліса", - ділилася вона.