Сама епатажна співачка країни, супер-блондинка, відома, як "Королева ночі", володарка найсильнішого голосу Оля Полякова порадувала своїх шанувальників відеолентою в своєму акаунті. Вона показала свої сексуальні образи.

Оля Полякова
Оля Полякова

Відповідну публікацію Оля Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories. Зірка часто ділиться своїми думками та професійними здобутками саме у сторіз Інстаграм.

Популярна українська співачка відома на всю країну своїми скандальними пікантними образами. Вона неодноразово показувала публіці, що у неї абсолютно немає комплексів. Хоча в юності вона досить сильно комплексувала через те, що була найвищою в класі.

Оля Полякова, скріншот із відео
Оля Полякова, скріншот із відео

У своєму відеоролику епатажна артистка показала кілька своїх, мабуть, одних з найгарячіших образів.

Спочатку можна побачити зірку зовсім без одягу під душем, потім - у відвертій сукні рожевого кольору з величезним розрізом на нозі. Ще можна побачити її в білому купальнику, а також - в короткій чорній сукні, як вона нагнулася і крутить попою в різні боки.

В кінці цієї нарізки з'являється літня вгодована жінка на пляжі, яка їсть персик зі словами "Дівчатка, ви впали".

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Варто відзначити, що на сьогоднішній день українська співачка знаходиться на вершині популярності. Хоч через карантину немає концертів, вона завжди знайде заняття підзаробити і засвітити себе.

Нагадаємо, що епатажна артистка Оля Полякова показала виступ на великій сцені у відвертому вбранні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита Оля Полякова порадувала своїх шанувальників вечірнім спілкуванням в режимі online.

Також портал "Українці" писав, що популярна українська співачка Оля Полякова насмішила аудиторію своєю поведінкою.