"Холостячка" Ксенія Мішина та Олександр Еллерт стали однією з найбільш обговорюваних пар в українському шоу-бізнесі.

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт
Ксенія Мішина і Олександр Еллерт

Шанувальники жадають дізнатися про їхнє минуле, сьогодення і майбутнє. До їх радості, в Мережу потрапили архівні фото актриси та шоумена. Фанати прийшли в захват, побачивши знімки ще молодих зірок.

У фан-акаунті шоу "Холостячка" з'явився колаж із двох фотографій, на яких Ксенія Мішина та Олександр Еллерт зображені в молоді роки - ще до того, як стали знаменитостями.

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт
Ксенія Мішина і Олександр Еллерт

Шанувальники відзначили, що Ксюша і Саша підходили один одному вже в той час і могли б стати гарною парою. Сценарист студії «Квартал 95» в юності нагадав передплатникам Андрія Жданова з серіалу «Не родись вродливою». А ось зірка серіалу «Фортечна» викликала у користувачів дуже багато питань.

Публіка прийшла до висновку, що Ксенія Мішина обману громадськість, заявивши, що ніколи не вдавалася до послуг пластичних хірургів. Однак користувачі виявили видимі зміни в її зовнішності.

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт
Ксенія Мішина і Олександр Еллерт

Зокрема фанати звернули увагу на те, що змінилася форма обличчя «Холостячки», а також губ. Актриса цілком могла виправити форму щелепи й підборіддя, вставити філери в вилиці, підкоригувати ніс і підкачати губи.

«Ксюша не Ксюша, зовсім не схожа», «В бліці вона говорила, що ніяких операцій і уколів вона не робила. Брови її, вії її, губи не збільшувала, ніс її, тільки гель-лак робить», «Ксю, взагалі на себе не схожа», «Саша не сильно змінився, а от Ксенія - зовсім як інша людина», - пишуть шанувальники в коментарях.